Manicure

Manicure klasyczny

Podstawowy zabieg kosmetyki dłoni. Podczas tego zabiegu regulujemy kształt płytki paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką (różną w zależności od potrzeb paznokcia), malujemy dwa razy kolorem i utwardzamy bezbarwnym lakierem (top coat). Na koniec nanoszona jest oliwka pielęgnacyjna.

Manicure french

W odróżnieniu od manicure’u klasycznego malujemy białą końcówkę paznokcia, a pozostałą część płytki pokrywamy lakierem różowym lub beżowym.

Manicure ekologiczny

Zabieg wykonywany wyłącznie przyjaznymi dla zdrowia i środowiska produktami. Chemia ograniczona do minimum. Odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących mam.

Manicure japoński

Zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki wzbogacają paznokcie m. in. o witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Polega na energicznym wcieraniu pasty odżywczej w płytkę paznokcia. Następnie zabezpiecza się paznokieć przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez nałożeniu pudru. Paznokcie zyskują zdrowy wygląd oraz blask, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Manicure VINYLUX

Manicure o przedłużonej trwałości. Lakier na paznokciu utrzymuje się przez 7 dni. Manicure wykonuje się bez użycia lampy UV. Co najważniejsze można go zmyć samodzielnie w domu. VINYLUX nie kruszy się i nie traci blasku.